в одному із двох ящиків було 12.6кг яблук .коли з цього ящика взяли 3.8 кг поклали в другий то

вньому залишилося на 2.8 кг яблук більше ніж стало в другому .скільки яблук було спочатку в другому ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Юлия.

Ответ:

Нехай х-яблук у другому ящику, тоді складемо рівняння:

12,6-3,8=х+2,8

х+2,8=8,8

х=6 (кг)

Пошаговое объяснение: