У магазині було 600 кг картоплі. ПРОДали 40% усієї кількості. Скільки кг картоплі продали?


Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

600÷100= 6

1%=6кг

6×40=240 кг

продали 240кг картоплі

Отвечает Гудошник Александр.

Ответ:

100х = 600 * 40

100х = 24000

х = 24000 : 100

х = 240 - кг картошки продали

Пошаговое объяснение: