Перший цех виготовив 32 прилади. Кількість приладів, виготовлено другим цехом становила 7/8 (сім

восьмих) від кількості, що виготовв пнрший цех, та 70% від кількості, що виготовив третій. Скільки приладів виготовили три цехи разом. пожайлуста помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхін Богдан.

1-й цех - 32 прибора

2-й цех - 7/8 от 1-го и 70% от 3-го

3-й цех - ?

Три цеха вместе - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 7/8 · 32 = 32 : 8 · 7 = 28 приборов - изготовил второй цех;

2) 28 : 70 · 100 = 0,4 · 100 = 40 приборов - изготовил третий цех;

3) (32 + 28) + 40 = 60 + 40 = 100 приборов - изготовили три цеха вместе.

Вiдповiдь: 100 приладiв виготовили три цехи разом.