Сума двох кутів трикутника дорівнює 150°, а їx pізниця 10°. знайдіть міри всіх кутів трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Охонская Александра.

Ответ:80° 70° 30°

Пошаговое объяснение:

70+80=150

80-70=10

180-(80+70)=30

Отвечает Муркин Ваня.

Ответ:

незнаю знать не хочу..