Знайдіть периметр прямокутника, якщо його ширина на 7см менша за довжину, а площа прямокутника 60см


Ответы на вопрос

Отвечает Великсаров Денис.

Ответ:

14(см)

Пошаговое объяснение:

1) 60-7=53 (см)- довжина

2) (60-53)*2=14(см) перимтр прямокутника