Турист за першу годину пройшов 4,7 км,за другу-2,4 км,а за третю-6,1 км.Знайдіть середню швидкість

туриста на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Ульяна.

Ответ:4,7+2,4+6,1=13,2

13,2:3=4,4 км /год середня швидкість

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шевчик Руслан.

Ответ:4,7+2,4+6,1=13,2 (км.);

13,2:3=4,4 (км /год.)- середня швидкість.