Периметр квадрата дорівнює 24см Обчисли площу прямокутника у якого ширина дорівнює стороні квадрата

а довжина на 4 см більша від неї

Ответы на вопрос

Отвечает Подшивалова Лидия.

Ответ:

24:4=6(см)-сторона квадрата

6+4=10(см)-довжина прямокутника

S=6*10=60(см2)