Довжина прямокутника 6 см. Вона на 2 см меньша за ширину . Знайди периметр прямокутника ?


Ответы на вопрос

Отвечает Абдуали Айдос.

Ответ:

30см

Пошаговое объяснение:

P = 2a + 2b

b = a+2

b = 8cm

P = 2*6+2*8=30см