один робітник може виконати завдання за 30 год, а другому для цього потрібно в 1½ раза більше часу,

ніж першому. За скільки годин вони виконають це завдання разом? Яку частину завдання при цьому виконає кожен з них?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

Ответ:

1/30+1/30*1,5=1/х

1/30+1/45=1/х

75х=1350

х=1350/75=18 год виконають разом

Перший 1/30*18=3/5

Другий 18*1/45=2/5

Пошаговое объяснение: