Один тракторист може зорати поле за 12 днів, другому для цього потрібно в 1 1/5 раза менше часу,

ніж першому, а третьому - в 1 1/2 раза більше, ніж другому. За скільки днів вони разом можуть зорати поля ? Яку частину поля при цьому зоре кожен з них ?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Олег.

Ответ:

Другий тракторист зорає поле за 12 : 1 1/5 = 10 (днів), а третій - 10 • 1 1/2 = 15 (днів). Тоді за 1 день вони разом зорають 1/12 + 1/10 + 1/15 = 1/4 частину поля. Тобто все поле вони зорають за 4 дні. За 4 дні перший зорає 4 • 1/12 = 1/3 частину поля, другий - 4 • 1/10 = 2/5 поля,

а третій - 4 • 1/15 = 4/15 поля.

Відповідь. Усе поле буде зоране за 4 дні. Кожен з трактористів зорає відповідно 1/3 частину, 2/5 і 4/15 частини поля.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зайцева Полина.

Ответ:

Відповідь:

Другий тракторист зорає поле за 12 : 1 1/5 = 10 (днів), а третій - 10 • 1 1/2 = 15 (днів). Тоді за 1 день вони разом зорають 1/12 + 1/10 + 1/15 = 1/4 частину поля. Тобто все поле вони зорають за 4 дні. За 4 дні перший зорає 4 • 1/12 = 1/3 частину поля, другий - 4 • 1/10 = 2/5 поля,

а третій - 4 • 1/15 = 4/15 поля.

Відповідь. Усе поле буде зоране за 4 дні. Кожен з трактористів зорає відповідно 1/3 частину, 2/5 і 4/15 частини поля.