Сину 8 років, а батькові - у 4 рази більше. Скільки років батькові? На скільки років батько старше

за сина​

Ответы на вопрос

Отвечает Хурин Пётр.

Ответ:

Батькові 32 роки (8*4=32). Батько старший за сина на 24 роки(32-8).

Отвечает Хуяська Васька.

1) 8 х 4 = 32(р.) - батькові.

2) 32 - 8 = 24(р.)

Відповідь: батькові 32 роки. Батько на 24 роки старше ніж син.

Будь ласка)