Син у 4 рази молодший від батька. Скільки років батькові, якщо він старший за сина на 27 років? (З

умовою)

Ответы на вопрос

Отвечает Музыка Иван.

Ответ:

36 лет

Пошаговое объяснение:

x - возраст сына,

4x - отца,

4x - x = 27

3x = 27

x = 9 (лет) - сыну.

9 * 4 = 36 (лет) - отцу.