В одному ящику було в 7 разив бильше апельсынив ниж у другому. Колы з першого ящика взялы 38

апельсынив, а з другого - 14, то в другому залышылося на 78 апельсынив менше, ниж у першому. скилькы апельсынив було у кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у   у 2 ящ. - х,тоді у 1 було - 7х,

Стало: у 1 ящ. 7х-38,

           у 2 ящ. х-14 ,

7х- 38 -(х-14)=78

7х- 38 -х+14 =78

6х=78+24

6х=102

х=102:6

х=17 шт було у другому ящ.

17*7=119 шт було у 1 ящ.