У першому ящику було у 5 разив бильше​ мандаринов ниж у другому, коли з першого взяли 25 кг

мандаринов, а в другой поклали ще 15, то в обох ящиках стало поривну. Скильки було у кожному ящику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение: було у другому ящику х

було у першому ящику 5х

стало у другому х+15

стало у першому 5х-25

складемо рівняння

5х-25=х+15

5х-х=25+15

4х=40

х=40:4

х=10 кг було у другому ящику

10*5=50 кг було у першому ящику