Довжина будинку 75 м, а ширина у 3 рази більша. Квартири займають 3/5 усієї площі будинку. Чому

дорівнює площа квартир?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

10125м

Пошаговое объяснение:

1)75*3=225м-ширина

2)75*225=16875м-S усього будинку

3)16875:5*3=10125м-S квартири