Знайдіть площу круга довжина кола якого дорівнює:37.68см(π=3.14) помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Карпушкин Коля.

Ответ:

S=113,04 см^2

Пошаговое объяснение:

l=2πr,тоді r=l/2π r=37,67/2/3, 14 r=6 см

S=πr^2 S=3,14*6*6 S=113,04 см^2