У першому ящику було у 4 рази більше бананів ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 10 кг

бананів а у другий поклали 8 кг, то в обох ящиках бананів стало порівно. Скільки кг бананів було у кожному ящику спочатку??? ...СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Богдан.

Ответ:

6кг і 24 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому ящику х, тоді в першому 4*х, коли з першого забрали 10 кг (4х-10), а в другий поклали 8кг (х+8) стало порівну

4х-10=х+8

3х=18

х=6 кг у другому ящику

6*4=24 кг у першому ящику