помогите радить задачу.Тато купив для мами букет весняних квітів,у якому було 10 тюльпанів і 7

нарисів.Кожна квітка коштувала 10 грн.Яка вартість букета.Вирішити задачу двома способами​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкина Полина.

1)10+7=17(р)

2)17-10=7(в)

ответ: всего 7 тюлбпанов и нарцызов

способ 2

10+7+17-10=7(в)

ответ: сам напишешь!