Одне з чисел становить 24 а друге х. Знайди х якщо середнє арифметичне цих чисел 37​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Кристина.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

Середне арифметичне-це сума цих чисел поділена на кількість ціх чисел

Сума=х+24

Середнє арифметичне

(х+24)/2

(х+24)/2=37 множимо весь вираз на 2

х+24=74

х=74-24

х=50

Відповідь: 50