Выполните действия а) 14,375 : 0,5 - 19,7 б) 9,9 - 2,75 × 1,8 в) (2,59 + 1,154) : 3,6


Ответы на вопрос

Отвечает Исказиев Мирас.

Ответ:

а)9,05

б)4,95

в)1,04

Пошаговое объяснение:

а)перша дія йде ділення 14,375:0,5=28,75 друга дія віднімання 28,75-19,7=9,05

б)перша дія множення 2,75×1,8=4,95 друга дія віднімання 9,9-4,95=4,95

в) перша дія в дужках 2,59+1,154=3,744 друга дія ділення 3,744:3,6=1,04