Пошуки, пов'язані із запитом у 6 коробках вміщується 24 кг печива. Скільки потрібно коробок, щоб

вмістити 35 кг цукерок, якщо в одній коробці вміщується цукерок на 3 кг більше ніж печива? розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Напротив Томас.

Ответ:

420 коробок

Пошаговое объяснение:

1) 24 : 6 = 4 (кг)-печення в одній коробці

2)4 × 3 = 12 (кг)-цукерок в одній коробці

3)35 × 12 = 420 (к.)