Чому дорівнює добуток коренів рівняння х^2+5х+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Повняк Дима.

Відповідно до т. Вієта для зведеного квадратичного рівняння:

x^2+px+q=0\\\begin {cases} x_1+x_2=-p \\ x_1\cdot x_2 = q \end.

Для рівняння х²+5х+1=0:

q = 1

Відповідь: 1.