Чому дорівнює площа паралелограма, стороні якого дорівнюють 4 см і 7 см, а кут між ними 30° ?


Ответы на вопрос

Отвечает Леликов Александр.

Ответ:

S паралелограма = ab * sin альфа

S = 4 * 7 * 1/2 = 14 (см^2)

Пошаговое объяснение: