. Знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо один із його катетів — 6 см, а другий – 8 см. а)

48 см2; б) 24 см2; в) 14 см2; г) 28 см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Матвей.

Ответ:

а)

Пошаговое объяснение:

Sabc=ab*bc=6*8=48 см2