Спростити вираз та знайти його значення1)1,8(4-2а)-2(3,1-0,2а)Якщо: а=5/32​


Ответы на вопрос

Отвечает Богинич Вадим.

Ответ:

1/2

Пошаговое объяснение:

7,2-3,6а-6,2+0,4а=1-3,2а

1-3 2/10a=1-32/10*5/32=1-1/2=1/2