Ширина прямокутника дорівнює 7 цілих 1/5дм,а його довжина 1ціла 3/5дм більша.знайти периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

32дм

Пошаговое объяснение:

a = 7 1/5 дм=70 см+2см =72 см

b= 7 1/5 + 1 3/5=8 4/5 дм= 80см + 8см = 88 см

P = (a+b)*2=(72+88)*2=160*2=320 см=32 дм