З двох сіл на зустріч один одному виїхали два велосипедисти і зустрілися через 0,8годин.швидкість

одного велосипедиста 18,3кл.за год..знайти швидкість другого велосипедиста,якщо відстань між селами 30,8 км. Яка відповідь? Підкажіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Колюшкин Павел.

Ответ:

20,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость 2-го велосипедиста, км/ч.

0,8(18,3+x)=30,8

18,3+x=30,8÷0,8

x=77/2 -18,3=38,5-18,3=20,2 км/ч