Відомо, що 4 шоколадки і тістечко коштують 38 грн, а одна шоколадка і тістечка- грн. Знайдіть ціну

одного тістечка.

Ответы на вопрос

Отвечает Потанина Арина.

4 ш=32 грн

ш+ 4= 28

пир= 32-4=28 шок

32*4=128

128- 28=100

100- 32 : 4= 17

ответ: 17 грн.