Михайлик йшов 0,7 год полем і 0,9 год через ліс, пройшовши 5,31 км.Знайдіть сеедню швидкість руху

хлопчика на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.
4,5*0,7=3,15 (км) - пройшов полем
5,31-3,15=2,16(км)-пройшов через ліс
2,16 :0,9=2,4(км/год)-швидкість, з якою Михайлик йшов через ліс
Отвечает Костромитинова София.

Всього вiн йшов 1,6 години.

Щоб знайти середню швидкiсть руху, треба:

Вiдстань ÷ час руху.

Тобто:

5,31÷1,6=3,31875

~3,32 км/год - вiдповiдь