У магазин привезли яблука та груші , причому яблук було 7/19т, а груш- на 3/19 т менше.Скільки

яблук і груш привезли до магазину разом

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Захар.

Пошаговое объяснение:

1) 7/19-3/19=4/19(т) - привезли груш.

2) 7/19+4/19=11/19(т) - всего.

Ответ: 11/19 тонн.