Андрій та Олексій працювали влітку в овочевій теплиці. Андрій працював по 4 години щодня і

відпрацював 18 днів, а Олексій працював по 5 годин щодня і відпрацював 24 дні. За роботу вони одержали 384 гривні. Скільки грошей заробив Андрій?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Андрей - 4 часа в сутки - 18 дней - заработал ? грн

Алексей - 5 часов сутки - 24 дня - заработал - ? грн

Вместе заработали - 384 гр.

4*18 = 72 (часа) - работал Андрей

5*24 = 120 (часов) - работал Алексей

72+120 = 192 (часа) - работали ребята

384 : 192 = 2 (грн) - стоит один час работы

72*2 = 144 (грн) - заработал Андрей