. Старшокласники Денис і Андрій уліт- ку працювали аніматорами (від фр.animatorr — «той, хто дає

життя»).Денис працював по 4 год щодня про-тягом 16 днів, а Андрій — по 3 годщодня протягом 18 днів. Разом хлоп-ці заробили 4720 грн. Постав слушнізапитання і дай відповіді на них.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Відповідь:

Денис-64 години за 16 днів

Андрій-54 год. За 18 днів

64+54=118(годин разом)

Покрокове пояснення:

щось ще?

Отвечает Тян Алёна.

Пошаговое объяснение:

1) Скільки всього годин працював Андрій? 18 • 3 = 54 (год.)

2) Скільки всього годин працював Денис? 16 • 4 = 64 (год.)

3) Скільки всього годин працювали Денис та Андрій? 64 + 54 = 118(год.)

4) Скільки за годину заробляв кожен? 4720 : 118 = 40 (грн.)

5) Скільки заробив Андрій? 54 • 40 =2160 (грн.)

6) Скільки заробив Денис? 64 • 40 = 2560 (грн.)