Чому дорівнює значення виразу 3 3/4+2 1/4-3 1/7


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Катя.

Ответ:

3 3/4+2 1/4-3 1/7=2 6/7=2.857

Пошаговое объяснение:

3 3/4+2 1/4-3 1/7=3+3/4+2+1/4-(3+1/7)=

3+3/4+2+1/4-3-1/7=

(3+2-3)+(3/4+1/4-1/7)=

2+6/7=2 6/7=20/7=2.857