Виконати додавання 5.68+37.687 56+6.006 виконати віднімання 41,46-8,674 35-6,049


Ответы на вопрос

Отвечает Мушкет Владислав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5,68+37,687=43,367

56+6,006=62,006

41,46-8,674=32,786

35-6,049=28,951

Отвечает Алманов Санжар.

Ответ:

1) 43.367 2) 62.006 3) 32.786 4)28.951

Пошаговое объяснение:

1)5.68+37.687=43.367;2)56+6.006=62.006;3) 41.46-8.674=32.786;4) 35-6.049=28.951