Купи 4 олівці за ціною 6 грн. І лінійку за ціною 12 грн. Яка вартість покупки?


Ответы на вопрос

Отвечает Малец Слава.

Ответ;36 грн

Пошаговое объяснение:

1)4×6=24(грн)

2)24+12= 36(грн)

Отвечает Абросимов Артем.

Ответ:

4×6=24 грн. вартість олівців

24+12=36 грн. вартість всієї покупки

Пошаговое объяснение: