Ширина прямокутника 24 см, а довжина становить 8/3 ширини. Обчисли периметр і площу цього

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Адаев Арсен.
1) 24:3*8=64(см) - длина
2) 2*(64+24)=176(см) - периметр
3) 64*24=1536(см^2) - площадь
Ответ: 176 см, 1536 см^2