Марічка купила 3 троянди і отримала 26,6 грн здачі.Для покупки 5 троянд не вистачило 23,4

грн.скільки коштує одна троянда.

Ответы на вопрос

Отвечает Цуба Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение

х - коштує одна троянда

5 х-23,4=3 х+26,6

5х - 3х = 23,6 +26,6

2 х=50

х= 50 : 2

х=25(грн) - коштує одна троянда

х- це, те, що невідомо, т.е. коштує одна троянда