Оленька купила 6 пакетів горішків і отримала 0,4 грн здачі. Для покупки 9 пакетиків їй не вистачило

2.9 грн. Скільки коштує пакетик горошків?

Ответы на вопрос

Отвечает Келімбердиев Темірлан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6х+0.4=9х-2.9

9х-6х=2.9+0.4

3х=3.3

х=3.3:3=1.1 грн  1пакетик

Отвечает Лукина Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6х+0.4=9х-2.9

6х+0,4-9х=-2,9

6х-9х=-2,9-0,4

-3х=-2,9-0,4

-3x=-3,3

x=3,3\3

x=1,1