Розв'яжи задачу Відстань 232 км мотоциклість проїхав за 4 год. За скільки годин він проїде 92 км,

якщо зменшить швидкість на 12 км/год? СРОЧНОО ДАМ 15 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Инна.

2

Пошаговое объяснение:

1) 232:4=58 (км/год) - швидкість з якою мотоцикліст проїхав 232 км

2) 58-12=46 (км/год) - швидкістоь з якою мотоцикліст проїхав 92 км

3) 92:46=2 (год)

Відповідь: за 2 години мотоцикліст проїхав 92 км