Знайти периметр трикутника, ящо перша сторона 125 см., що становить 80% довжини другої сторони. А

довжина третьої сторони складає 3/5 довжини другої сторони.а.375б.428в.285г.392​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбань Ангелина.

Ответ:

Периметр дорівнює 375 см

Пошаговое объяснение:

Відомо , АВ=125 см, ВС=125*100%/80%=156,25 см і знайдемо 3 сторону: АС=156,25*3/5=93,75 см. ∑=125+93,75+156,25=375см  Відповідь а)