у магазин привезли 240 пальт. Жіночі пальта становили 1/3 усіх пальт, чоловічі 1/4 решти. Яких

ппльт привезли більвше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Микитин Петя.

Ответ:

240× 1/3=80 - жіночих

80× 1/4=20 - чоловічих

80-20=60 - на стільки більше жіночих пальто