Діагоналі рівнобедреної трапеції ABCD перпендикулярні, а висота дорівнює 44 см. Визнач площу

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Роза.

Якщо в рівнобедреної трапеції діагоналі перпендикулярні, то площа трапеції дорівнює квадрату висоти трапеції.

S = h^2\\S=44^2 = 1936 \:\: (cm^2)

Відповідь: Площа трапеції дорівнює 1936 см².