Андрійко зібрав 36 грибів. Четверту частину всіх грибів становлять лисички, а решту – сироїжки. У

скільки разів сироїжок було більше, ніж лисичок? Розвязок задачі діями.

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Ответ:1) 36÷4=9(г)-Становлять лисички

2)36-8=27(г)-Становлять сироїжки

3)27÷9=3(р).

Пошаговое объяснение: