Чому дорівнює доьуток коренів х²+9х-11=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Podnarcote Cate.

Ответ:

x^2+9x-11=0\\D = 81 - 4 (-11) = 125\\x_1 = \frac{-9+\sqrt[2]{125} }{2} \\x_2 = \frac{-9-\sqrt[2]{125} }{2}