Знайдіть значеня виразу і округліть його до десяткових (8-1,6) умножить 4,5 + 0,9728 : 3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Даша.

Ответ: 9,30

Пошаговое объяснение:

(8-1,6)×4,5+0.9728 : 3,2=(36-7.2)+0.9728=28.8+0.9728=29.7728= 29.7728 : 3,2 = 9,304 = 9,30