Розвяжіть рівня срочно 9-2х-81=6х​


Ответы на вопрос

Отвечает Куулар Ай-Хаан.

Відповідь:

x = -9

Покрокове пояснення:

1. Обчислимо різницю [9 - 2x - 81 = 6x]

Отримуємо: -72 - 2x = 6x

2. Переносимо постійну в праву частину і міняємо її знак [-72 - 2x = 6x]

Отримуємо: -2x = 6x + 72

3. Наводимо подібні члени [-2x = 6x + 72]

Отримуємо: -8x = 72

4. Ділимо обидві сторони рівняння на -8

Отримуємо: x = -9