Мертве море знаходиться на висоті -425 м. відносно рівня Світового океану . Каспійське море , що є

найбільшим у світі озером , знаходиться на висоті -28м . відносно рівня Світового океану. на скільки м. рівень каспійського моря вищий за рівень мертвого моря. help , срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Старкова Ульяна.

Ответ:

-425 - (-28) = -425 + 28 = -397

Рівень Каспійського моря вищий за рівень мертвого моря на 397 метрів

Пошаговое объяснение: