Обчисли значення змінної. 6/4=30/n


Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Слава.

Ответ:

n = 20

Пошаговое объяснение:

Добуток крайніх = добуток середніх   Тоесть:

6/4=30/n ЭТО =   6*n=4*30

6n=120

n=120/6

n=20