З трьох кущів зібрали 32 кг порічок, а смородини – у 2 рази більше. Усі ягоди розклали в ящики, по

8 кг у кожний. Скільки ящиків використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Чипполина Лина.

Ответ:

12ящиків

Пошаговое объяснение:

1)32×2=64 (кг.)-смородини

2)32+64=96 (кг.)-усі ягоди

3)96:8=12 (ящ.)