У трьох кошиках 18 яблук. У першому кошику у З рази більше, ніж у другому а у другому на 2 більше

ніж у третьому. Скільки яблук уКожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x-третій кошик

x+2 -другий кошик

3(x+2) - перший кошик

x+x+2+3(x+2)=18

5x+8=18

5x=18-8

5X=10

X=2

У третьому ящику було 2 яблука

у другому - 4 яблука

у першому 12